Güzelliğinizi Yansıtın..
+ (212) 660 00 60
info@kirpiks.com

Geçmiş Yazılarımız

Blog

Baby Face Beauty Bakımı

Baby Face Beauty bakımından yararlanarak, yaşlanma belirtilerini daha ileri bir tarihe erteleyebilirsiniz. Bununla beraber kırışıklık problemlerinde azalmasını sağlayabilirsiniz. Bakım cilt üzerinde yaşa bağlı olarak ortaya çıkan cilt esnemesini de azaltmaktadır. Son derece etkili olan bu cilt uygulaması ile beraber boyun çevresi ve etrafında ortaya çıkacak olan kırışıklıkların ve gevşeklikleri de en iyi şekilde toparlayabilirsiniz.

Bu uygulama sırasında lazer ışınları, deri üstünde mikro kanallar açarak cilt problemlerine anında etki göstermektedir. Uygulamada A vitamini, C vitamini ile beraber diğer besleyici maddeler cilde yedirilir. Bu maddeler kullanılarak cilt üzerinde gençleşme ve sıkılaşma en iyi şekilde sağlanır.

Farkı Nedir?

Bu yeni uygulama diğer cilt uygulamalarına göre çok daha kısa süre içerisinde etkisini göstermektedir. Ayrıca uygulama esnasında herhangi bir ağrı hissi yer almamakta ve uygulama bittiği zamanda kısa süreli kızarıklıklar ortaya çıkmaktadır. Cilt uygulamasını yaptıran insanlar işlem sonrası günlük yaşamlarına geri dönmektedir.

Nasıl Uygulanır?

Cilt uygulamasının her zaman uzman doktor tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Doktorun sizlere yapmış olduğu ön muayene tamamlandıktan sonra yine hastaya özel şekilde cilde lazer uygulaması yapılır. Yaklaşık 5–6 dakikalık lazer uygulamasının sonrasında cilt için hazırlanmış ürünler deriye iyice yedirilir. Ürünler yedirildikten sonra Lasemd kremi ya da maskesi uygulanarak işlem tamamlanır.

Bu yeni cilt bakımı sayesinde cilt üzerinde daha parlak bir cilde erişebilirsiniz. Ayrıca kırışıklıkların azalması veya cilt üzerinde yer alan yara izlerinin de yok olmasını sağlayabilirsiniz. Sivilce tedavisi, dekolte bakımı ya da boyun bölgesi civarında bulunan kırışıklıklar bu uygulama ile giderilebilmektedir.

Kaç Seans Uygulanması Gerekir?

Baby face beauty uygulaması yapılırken cilt sorunları kontrol edilerek seanslar yapılmaktadır. Cilt durumuna tam anlamı ile tanı konduktan sonra soruna göre uygulama seansları uzman doktor tarafından hazırlanmaktadır. Seans uygulamaları 1 ya da 2 hafta periyodik aralıklarla uygulanmaktadır. Yaklaşık olarak uygulama 3- 5 seans olarak yapılmaktadır. İşlem son derece etkili olması nedeniyle tek bir seans sonrasında cilt üzerindeki etkiyi hemen hissetmeye başlayabilirsiniz. Sizde cildinize en iyi bakımı yaptırarak her daim güzel görünmeyi başarabilirsiniz.

No Comments
Post a Comment
Name
E-mail
Website