Güzelliğinizi Yansıtın..
+ (212) 660 00 60
info@kirpiks.com

Geçmiş Yazılarımız

Blog

KİRPİKS BEAUTY HOME KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ!

Güzellik merkezinde yeni dönem yeni yöntem

Haber Orjinal Link: https://www.sabah.com.tr/saglik/2020/06/04/guzellik-merkezinde-yeni-donem-yeni-yontem

Dünyayı saran koronavirüs pandemisi gündelik hayatımızda ve çalışma sektörlerinde kökten değişikliklere yol açtı. Kovid-19 tedbirleri kapsamında 21 Mart’tan bu yana kapalı olan ve 1 Haziran’da normalleşme sürecine geçişle birlikte müşterilerine tam kapasiteyle hizmete başlayan güzellik merkezleri ve kuaförler de yeni döneme yeni yöntemlerle girdi. SABAH’ın kadın fotomuhabiri de Bakırköy’deki bir güzellik merkezinde dikkat çeken farklılıkları yerinde izledi.

Güzellik merkezinde yeni dönem yeni yöntem

HABER: HATİCE ÇİNAR

Tüm hijyen kurallarına ilişkin prosedürler baştan sona değişti. Kadın müşteriler ateşi ölçülerek, önlükle içeri alınıyor. Tek kullanımlık maske, steril önlük, bone ve havlular kullanılıyor. Yoğunluğa karşı randevu sistemi devreye sokuldu.

Tırnak pensleri 3 farklı dezenfekesiyon sistemiyle temizleniyor. Cilt bakım odaları ozon hava sterilazsyon cihazı ile sık sık temiz havaya kavuşturuluyor. Sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde koltuk düzenlemeri yapıldı. Yanyana müşteri kabul edilmiyor.

Yiyecek ve içecek ikramı yapılmıyor. Her işlem sonrasında buharlı hava temizleyicisiyle dezenfekte edilen tırnak masalarının sayıları azaltıldı.

Kirpiks Beauty Home’un işletmecisi Cansu Günbattı, “Tüm hijyen kurallarına uyduk. Misafirlerimiz gönül rahatlığıyla hizmet alıyor. Alınan önlemlerden de çok memnunlar” diye konuştu.

No Comments
Post a Comment
Name
E-mail
Website